MonoPon - Objem zeminy:: 12 litrů


Cena
480 Kč s DPH

Výrobce

Kód produktu
19550

Hmotnost
12 kg

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

5 - 10 dní - Zboží naskladníme do 10 dní od objednání
ks

Lechuza MonoPon je inovativní substrát z řady speciálních pěstitelských médií od značky Lechuza, který byl pečlivě vyvinut. Více

Lechuza MonoPon je inovativní substrát z řady speciálních pěstitelských médií od značky Lechuza, který byl pečlivě vyvinut pro podporu zdravého růstu a rozvoje širokého spektra rostlin. Tento unikátní substrát je navržen tak, aby poskytoval optimální podmínky pro pěstování rostlin v květináči, což činí z MonoPonu ideální volbu pro domácí pěstitele, kteří hledají efektivní a snadno použitelné řešení pro své rostliny.

Jednou z klíčových vlastností Lechuza MonoPonu je jeho schopnost udržovat rovnováhu mezi vlhkostí a drenáží. Díky speciální struktuře substrátu je zajištěno, že kořeny rostlin nebudou vystaveny riziku přemokření, což je často příčinou hnití kořenů a dalších problémů spojených se zdravím rostlin. MonoPon tak podporuje zdravý kořenový systém, který je základem pro silný a zdravý růst rostlin.

Další důležitou charakteristikou je jeho vysoká provzdušněnost, která umožňuje kořenům efektivně dýchat a absorbovat živiny z půdy. Tato vlastnost je zásadní pro podporu růstu rostlin a jejich celkové vitality.

Lechuza MonoPon je navíc obohacen o esenciální živiny, které jsou postupně uvolňovány, poskytující rostlinám konstantní a vyváženou výživu. Tento aspekt značně zjednodušuje péči o rostliny, jelikož minimalizuje potřebu častého hnojení.

Využitím substrátu Lechuza MonoPon si mohou pěstitelé být jisti, že jejich rostliny dostávají vše, co potřebují pro zdravý růst a rozvoj. Jeho univerzálnost a snadné použití činí z MonoPonu vynikající volbu pro každého, kdo chce pěstovat rostliny s minimální námahou a maximálními výsledky.

Parametry
Do interiéru: ANO
Do exteriéru: ANO